Veckoauktion den 5 juli 2004

  • Sortera efter

  • 4327 Matta
    orientalisk, Semi-antik Hamadan, 98x144, (lagn.)
    Såld: 900 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4444 Matta
    orientalisk, semi-antik shiraz, 141x193, (slitage)
    Såld: 150 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4443 Matta
    orientalisk, semi-antik Shiraz, 142x188, (slitage)
    Såld: 150 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4399 Vas
    Oxblodsfärgad, H.35
    Såld: 800 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 3478 Vas
    Rörstrand, Chamotte, Gunnar Nylund, H.24
    Såld: 300 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4067 Vas
    Rörstrand, Jugend, sk, H25
    Såld: 600 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4381 Vas
    Rörstrand, Tidigt 1900-tal, H.22
    Såld: 700 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4380 Vas
    Rörstrand, Tidigt 1900-tal, NL, H.23
    Såld: 900 kr

    Såldes den 5 juli 2004
  • 4411 Vas
    Sent 1800-tal, glas/Ns, H.34
    Såld: 850 kr

    Såldes den 5 juli 2004